با ما تو صفحه اول گوگل بیشترین فروش رو داشته باش


  زمان مطالعه: 5 دقیقه

  تبلیغات گوگل ادز در گیلان

  تبلیغات گوگل ادز در گیلان

  سلام به دوستان و همراهان همیشگی هاسکو وب. امروز با یک درخصوص گوگل ادز در گیلان با شما هستم.

  همانطور که می دانیم گوگل یکی از پرمخاطب ترین موتور های جست و جو است.به همین خاطر اهمیت این موضوع بسیار بالا است.ما در این مقاله نکات بسیار مهمی را با شما به اشتراک می گذاریم.

  تبلیغات گوگل ادز چیست؟

  گوگل ادز قبلا با نام گوگل ادوردز شناخته می شد اما در سال 2018 گوگل نام گوگل ادوردز را به گوگل ادز تغییر داد و اکنون به گوگل ادز معروف است. همانطور که می دانیم منبع اصلی درآمد گوگل، گوگل ادز است. در سال 2010، گوگل 28 میلیارد دلار از تبلیغات درآمد کسب کرد که پس از آن درآمد آن به طور مداوم در حال افزایش است.

  امکانات تبلیغاتی در تبلیغات گوگل مانند PPC (هزینه هر کلیک)، CPM (کلیک در هر هزار)، متن، بنر، تبلیغات ویدیویی و غیره ارائه شده است. شما می توانید با توجه به بودجه خود خیلی راحت خدمات و محصولات خود را در گوگل ادز تبلیغ کنید.

  شما می‌توانید تبلیغات را در ویدیوهای یوتیوب ، در هر کجا که می‌خواهید در وب‌سایت، وبلاگ‌ها و موتور جستجوی افراد نشان دهید.

  به زبان ساده می توان گفت که Google Ads انواع مختلفی از تبلیغات را انجام می دهد، گوگل در وب سایت خود مانند بلاگر، یوتیوب و همچنین در وب سایت های خود وبلاگ های افراد دیگر تبلیغ می کند.

  تبلیغات گوگل ادز در گیلان-هاسکووب

  گوگل برای نمایش تبلیغات در موتور جستجو از کسی کمک نمی گیرد زیرا خودش یک موتور جستجو است. تبلیغات در موتور جستجوی گوگل با کمک تیم و نرم افزار گوگل نمایش داده می شود.

  افرادی که در گوگل ادز تبلیغ می‌کنند، می‌خواهند علاوه بر موتور جستجو، تبلیغات را در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها نیز نمایش دهند، برای این کار، تبلیغات در سایت‌ها و لوگوی وبلاگ‌های گوگل نیز قابل مشاهده است، که صاحب وب‌سایت‌ها و بلاگ‌ها بابت آن مبلغی را برای تبلیغات پرداخت می‌کند.

  بهترین بخش این است که گوگل هرگز کسانی را که تبلیغ می کنند فریب نمی دهد. برای این کار گوگل شرایط و ضوابط بسیار خوبی را ایجاد کرده است.

  آیکون گوگل ادزبرای افزایش فروش می تونی از تبلیغات گوگل استفاده.برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

  تبلیغات گوگل چطور کار می کند؟

  گوگل ادز به روشی بسیار ساده کار می کند، برای این کار با کمک گوگل ادز تبلیغات خدمات و کسب و کار را از مردم می گیرد.

  پس از آن با کمک نرم افزار و تیم گوگل، تبلیغات افراد در نتایج جستجوی موتورهای جستجو قابل مشاهده است.

  برای نمایش تبلیغات در وبلاگ و وب سایت افراد، گوگل ادز همه تبلیغات را به Adsense می دهد و سپس صاحبان وب سایت ها و وبلاگ هایی که دارای یک حساب کاربری تایید شده Adsense هستند می توانند تبلیغات را از حساب Adsnese خود حذف کرده و در آدرس Adsense قرار دهند. وب سایت و وبلاگ . .

  هر کسی که تبلیغات Adsense را در وب سایت و وبلاگ های خود قرار دهد، با بازدید همه افرادی که از وب سایت آنها بازدید می کنند تبلیغات نیز بازدید می خورد.پس از آن گوگل 60 تا 70 درصد از هزینه دریافتی تبلیغات را به صاحبان حساب ها پرداخت می کند.

  چگونه با ایجاد کمپین در گوگل ادز تبلیغات کنیم؟

  پس از ایجاد حساب کاربری در گوگل ادز، شما می توانید با ایجاد کمپین در اکانت خود، تبلیغات را اجرا کنید، کار بسیار آسانی است، با انجام تمامی مراحل زیر به راحتی قادر خواهید بود با گوگل ادز تبلیغ کنید.

  برای اجرای تبلیغات، باید چهار این مرحله را دنبال کنید.

  • ایجاد کمپین
  • ساخت گروه های تبلیغاتی
  • ایجاد تبلیغات
  • بررسی گروه های تبلیغاتی

  هر چهار مرحله بسیار آسان است، شما با انجام تمام مراحل در 5 تا 8 دقیقه یاد خواهید گرفت که تبلیغات را اجرا کنید. چهار مرحله در زیر به تفصیل توضیح داده شده است.

  1- ایجاد کمپین

  ابتدا باید با نام کاربری و رمز عبور اکانت گوگل خود وارد گوگل ادز شوید. در بالای صفحه اصلی گوگل ادز گزینه کمپین ها را می بینید که باید روی آن ها کلیک کنید.

  پس از آن گزینه کمپین  را در صفحه جدید دریافت خواهید کرد،  روی آن کلیک کنید و گزینه هایی مانند Search Network With Display Select، Search Network Only، Display Select Only، Shopping، Video و Universal App Campaign را خواهید دید. باید با دقت بخوانید زیرا این گزینه تعیین می کند که تبلیغ شما در کجا نمایش داده شود.

  • search network with display select: نمایش در سرچ گوگل و در وب سایت و بلاگ ها
  • search network only : جست و جوی گوگل
  • Display Network Only:سایت ها و وبلاگ ها
  • shopping : فروشگاه ها
  •  video : یوتیوب
  • Universal App Only: برنامه های اندروید

  پس از شناخت تمامی گزینه ها، به راحتی می توانید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید و پس از انتخاب مراحل زیر را دنبال کنید.

  در این روش گزینه Search Option with Display Network را انتخاب کرده ایم، می توانید هر گزینه ای را انتخاب کرده و مراحل بعدی را دنبال کنید.

  اکنون باید کمپین تبلیغ خود را نام ببرید، هر چیزی که می توانید مانند کمپین شماره 1 و غیره نگه دارید.

  شما باید مکانی را که می خواهید تبلیغات را در آن نشان دهید انتخاب کنید. مانند ایران

  اکنون باید یک استراتژی پیشنهادی برای تبلیغات ایجاد شود که در آن باید 3 مورد را انتخاب کنید.

  • Automated را برای حداکثر کلیک انتخاب کنید.
  • شما می توانید CPC را مطابق با شرایطان پر کنید.
  • چقدر پول در روز می خواهید خرج کنید؟
  گوگل ادز در گیلان-هاسکووب

  2-ایجاد گروه تبلیغاتی در گوگل ادز

  مرحله اول کمی زمان می برد، اما بقیه سه مرحله بسیار کوتاه و آسان است، در این مرحله باید یک Ad Group ایجاد کنید.

  ابتدا باید آدرس وبلاگ، وب سایت، کسب و کار یا خدمات خود را وارد کنید.

  به محض وارد کردن آدرس، کلمات کلیدی مرتبط با تبلیغ شما در پیشنهادات شما ظاهر می شود، شما می توانید با توجه به نیازتان کلمات کلیدی را انتخاب کنید.

  پس از آن شما باید نام تبلیغات گروهی را انتخاب کنید. حال باید با کلیک بر روی ادامه و سپس تبلیغ به مرحله بعدی بروید.

  3-ایجاد تبلیغات

  در این مرحله، شما باید بگویید که تبلیغات چگونه به نظر مردم برسد و با تبلیغ آینده خود را بسازید. برای این کار باید آدرس آگهی خود را مجددا وارد کنید، عنوانی را که برای مردم قابل مشاهده است بنویسید و توضیح مختصری وارد کنید. بعد از ایجاد تبلیغات باید روی Create ad کلیک کنید و حالا تبلیغ شما آماده است. حالا به مرحله بعد می رسیم..

  4-بررسی گروه تبلیغات

  تبلیغ شما در مرحله آخر ایجاد شده است، حال در این مرحله وضعیت تبلیغ خود را مشاهده می کنید که آیا اکنون در حال اجرا است یا خیر؟ وقتی تبلیغی درست می کنید و آن را آماده می کنید، تیم Ads تبلیغات شما را می بیند که آیا از خط مشی و شرایط و ضوابط گوگل ادز پیروی می کند یا خیر و بعد از آن تبلیغات شما را تایید می کند و تبلیغات شما اجرا می شود، به نظر می رسد برای این کار باید حساب تبلیغاتی شما پول داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به قسمت پرداخت در حساب تبلیغاتی خود گزینه پرداخت را انتخاب کنید و  حساب تبلیغاتی خود را شارژ کنید تا به کمک آن تبلیغ شما اجرا شود و افراد بیشتری بتوانند تبلیغ شما را ببینند.

  حالا شما برای کسب و کارتان در گیلان، گوگل ادز در گیلان را فعال کردید. جمع بندی

  در این مقاله تلاش شد تا جزئیاتی از ساخت حساب گوگل ادز برای شما بیان شود. باید بگویم رعایت تمامی این نکات کسب وکار شما در تمامی نقاط و گیلان پیش رفت خواهد کرد. تیم هاسکو وب تمامی خدمات گوگل ادز در گیلان را به صاحبان کسب و کارها ارائه می دهد. کافی است با واحد مشاوره ما ارتباط بگیرید.

  قبلی
  طراحی صفحه فرود در گیلان
  بعدی
  طراحی سایت در گیلان و رشت – بهترین طراحان سایت استان
  پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست