طراحی لوگو حرفه ای

با طراحی لوگو تفکر برند خود را نشان دهید

به سادگی در حافظه ها بمانید

لوگو هویت برند شما است. هاسکووب به شما کمک می کند با طراحی یک لوگو حرفه ای در ذهن ها ماندگار شوید و مشتریان بیشتری به سوی خود جذب کنید.

برای اینکه به یک برند در حرفه خود تبدیل شوید، نیاز دارید تا برای طراحی لوگو حرفه ای آن کاملاً فکر کرده و برنامه ریزی کنید. امروزه همه ما از وقتی که صبح می شود و شروع به کار و زندگی می کنیم، در یک بمباران تبلیغاتی به سر میبریم که تنها برخی از آن ها در ذهن ها باقی می مانند.

از پیام های بازرگانی بگیرید تا تبلیغات روزنامه ای، ریپورتاژ آگهی و بیلبوردهای خیابانی، همه و همه در یک فرصت کوتاه تبلیغاتی که در اختیار دارند، سعی کرده اند خود را به مخاطب معرفی کنند. اهمیت انتخاب لوگو مناسب در چنین حالتی است که کاملاً مشخص می شود.

انواع لوگو

مهمترین بایدهای طراحی لوگو

اگر به تازگی شروع به یک استارتاپ کرده اید، برای انتخاب لوگوی خود حساسیت نداشته باشید. چرا که ممکن است در ادامه کار، دست به تغییراتی در آن بزنید. مثلاً اگر طراحی سایت خود را شروع کرده اید و نیاز به یک لوگوی فوری دارید، کار خود را با یک لوگوی ساده شروع کنید تا پروژه عقب نیفتد.

سادگی یکی از اصل های مهم لوگوی شرکت های معروفی مثل گوگل، فیسبوک و تلگرام است. همچنین باید قابلیت به خاطر سپردن نیز داشته باشند. زیرا اگر خیلی سخت و پیچیده باشند، در ذهن مخاطب جای نمی گیرد و اگر دوباره آن را ببینند، به خاطر نمی آورند که متعلق به چه محصول و یا کسب و کاری بوده است.

داشتن ارتباط بین طرح لوگو و موضوعی که کار می کنید، یکی از مهترین اهداف در پیشبرد برندسازی است که باید به آن توجه کنید.

آیا برای لوگو می توان تاریخ انقضا در نظر گرفت؟

شرکت های بزرگی در دنیا وجود دارند که اگرچه لوگوی خود را تغییر داده اند، اما هنوز هم مردم آن ها را با لوگوی قدیمی می شناسند. به عنوان مثال شرکت بزرگی چون بنز، درست چنین شرایطی دارد. شرکت های دیگری نیز مانند اینستاگرام و گوگل از این قضیه مستثنی نیستند. البته درباره این 2 مورد خاص، به نظر می رسد که مردم بیشتر از همه با لوگوی جدید ارتباط برقرار کرده اند.

همانطور که می بینید هیچ تاریخ انقضایی برای لوگو وجود ندارد و حتی شرکت های بزرگ دنیا هم دست به ریسک زده و لوگوی خود را هر زمان که احساس نیاز کرده اند، تغییر دادند.

روانشناسی فونت ها در طراحی لوگو

همانطور که شما برای شرکت در مراسم های خاصی مانند عروسی و عزا در انتخاب لباس و استایل خود تفاوت قائل هستید، نوع فونتی هم که در ساخت لوگو انتخاب می کنید، معنا و مفهوم خاص خودش را دارد. به طور مثال فونت های سریف که در انتهای هر حرف خود، یک خط افقی کوچک دارند، نشان دهنده احترام و بالا بردن درصد اطمینان به مشتریان است.

فونت های بدون سریف، نشان دهنده مدرن بودن، منظم بودن و جاه طلبی است. فونت های نوشتاری ساده که انگار با خودکار نوشته شده اند هم ساده و شیک و خلاقانه هستند. فونت های نمایشی هم کاربردی در طراحی لوگو ندارند. توجه داشته باشید که باید فکری هم به حال اندازه لوگو برای شبکه های اجتماعی خود کنید. چون در غیر اینصورت نیاز دارید تا لوگوی خود را کشیده و تحریف شده در این فضاها منتشر کنید که اصلاً مناسب نیست.

برنزی نقره ای طلایی اختصاصی
 قیمت 2.400.000 تومان 3.500.000 تومان 5.400.000 تومان با ما تماس بگیرید
تعداد پیش طرح 1 اتود 1 اتود 2 اتود 3 اتود
تعداد تجدید نظر 2 مرتبه 3 مرتبه 4 مرتبه
مدت زمان 4 روز کاری 6 روز کاری 8 روز کاری 15 روز کاری
سفارش دهید سفارش دهید سفارش دهید تماس بگیرید

*پکیج اختصاصی به همراه طراحی ست کامل اوراق اداری و تعریف فونت سازمانی است

یه جلسه مشاوره رایگان مهمان ما باشید
تمام نیازهای شما رو بررسی می کنیم
تا بهترین تصمیم ها رو با هم بگیریم.

آرش خصوصی

کافه رستوران گرانو

همکاری با هاسکووب از تجربه های خوب گرانو بود. تخصص، دقت و سرعت پاسخگویی از مهم ترین ویژگی های هاسکووب هست.

مهدی روحی

دهکده دکتر خاکی

دانش آنلاین سازی و مهارت پیاده سازی حجم وسیعی از خدمات و سرویس های دهکده دکتر خاکی از گزینه هایی بود که سبب ادامه همکاری ما با هاسکووب شد.

مرتضی بکماز

رستوران آقای کباب

درود به عزیزانم در هاسکووب، قطعاً سعی و تلاش و برنامه ریزی ویژه شما بوده که آقای کباب در بهترین جایگاه ممکن در نتایج قرار گرفت و این باعث درآمد پایدار و رشد بیشتر برند ما شد.

کامران راستی

مجتمع هتل راستی

تجربه کار کردن با مجموعه هاسکووب، تجربه لذت بخشی برای ما هست و این تیم با پشتیبانی حرفه ای شون تونست تمام نیازهای ما رو مرتفع کنه.

برخی از مشتریان ما

برخی نمونه کارها

مطالب وبلاگ

موشن گرافیک در بازاریابی دیجیتال

چرا باید از موشن گرافیک در بازاریابی خود استفاده کنید؟

موشن گرافیک یک عنصر ضروری برای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. با ورود موشن گرافیک به استراتژی بازاریابی دیجیتال خود، کسب‌وکارها می‌توانند محتوای پویا و…
فهرست