طراحی لوگو حرفه ای

با طراحی لوگو تفکر برند خود را نشان دهید

به سادگی در حافظه ها بمانید

لوگو هویت برند شما است. هاسکووب به شما کمک می کند با طراحی یک لوگو حرفه ای در ذهن ها ماندگار شوید و مشتریان بیشتری به سوی خود جذب کنید.

برای اینکه به یک برند در حرفه خود تبدیل شوید، نیاز دارید تا برای طراحی لوگو حرفه ای آن کاملاً فکر کرده و برنامه ریزی کنید. امروزه همه ما از وقتی که صبح می شود و شروع به کار و زندگی می کنیم، در یک بمباران تبلیغاتی به سر میبریم که تنها برخی از آن ها در ذهن ها باقی می مانند.

از پیام های بازرگانی بگیرید تا تبلیغات روزنامه ای، ریپورتاژ آگهی و بیلبوردهای خیابانی، همه و همه در یک فرصت کوتاه تبلیغاتی که در اختیار دارند، سعی کرده اند خود را به مخاطب معرفی کنند. اهمیت انتخاب لوگو مناسب در چنین حالتی است که کاملاً مشخص می شود.

انواع لوگو

مهمترین بایدهای طراحی لوگو

اگر به تازگی شروع به یک استارتاپ کرده اید، برای انتخاب لوگوی خود حساسیت نداشته باشید. چرا که ممکن است در ادامه کار، دست به تغییراتی در آن بزنید. مثلاً اگر طراحی سایت خود را شروع کرده اید و نیاز به یک لوگوی فوری دارید، کار خود را با یک لوگوی ساده شروع کنید تا پروژه عقب نیفتد.

سادگی یکی از اصل های مهم لوگوی شرکت های معروفی مثل گوگل، فیسبوک و تلگرام است. همچنین باید قابلیت به خاطر سپردن نیز داشته باشند. زیرا اگر خیلی سخت و پیچیده باشند، در ذهن مخاطب جای نمی گیرد و اگر دوباره آن را ببینند، به خاطر نمی آورند که متعلق به چه محصول و یا کسب و کاری بوده است.

داشتن ارتباط بین طرح لوگو و موضوعی که کار می کنید، یکی از مهترین اهداف در پیشبرد برندسازی است که باید به آن توجه کنید.

طراحی لوگو حرفه ای

آیا برای لوگو می توان تاریخ انقضا در نظر گرفت؟

شرکت های بزرگی در دنیا وجود دارند که اگرچه لوگوی خود را تغییر داده اند، اما هنوز هم مردم آن ها را با لوگوی قدیمی می شناسند. به عنوان مثال شرکت بزرگی چون بنز، درست چنین شرایطی دارد. شرکت های دیگری نیز مانند اینستاگرام و گوگل از این قضیه مستثنی نیستند. البته درباره این 2 مورد خاص، به نظر می رسد که مردم بیشتر از همه با لوگوی جدید ارتباط برقرار کرده اند.

همانطور که می بینید هیچ تاریخ انقضایی برای لوگو وجود ندارد و حتی شرکت های بزرگ دنیا هم دست به ریسک زده و لوگوی خود را هر زمان که احساس نیاز کرده اند، تغییر دادند.

روانشناسی فونت ها در طراحی لوگو

همانطور که شما برای شرکت در مراسم های خاصی مانند عروسی و عزا در انتخاب لباس و استایل خود تفاوت قائل هستید، نوع فونتی هم که در ساخت لوگو انتخاب می کنید، معنا و مفهوم خاص خودش را دارد. به طور مثال فونت های سریف که در انتهای هر حرف خود، یک خط افقی کوچک دارند، نشان دهنده احترام و بالا بردن درصد اطمینان به مشتریان است.

فونت های بدون سریف، نشان دهنده مدرن بودن، منظم بودن و جاه طلبی است. فونت های نوشتاری ساده که انگار با خودکار نوشته شده اند هم ساده و شیک و خلاقانه هستند. فونت های نمایشی هم کاربردی در طراحی لوگو ندارند. توجه داشته باشید که باید فکری هم به حال اندازه لوگو برای شبکه های اجتماعی خود کنید. چون در غیر اینصورت نیاز دارید تا لوگوی خود را کشیده و تحریف شده در این فضاها منتشر کنید که اصلاً مناسب نیست.

برنزینقره ایطلاییاختصاصی
 قیمت1.500.000 تومان2.400.000 تومان3.500.000 تومان با ما تماس بگیرید
تعداد پیش طرح2 اتود3 اتود4 اتود5 اتود
تعداد تجدید نظر2 مرتبه3 مرتبه4 مرتبهویرایش نامحدود
مدت زمان4 روز کاری6 روز کاری8 روز کاری15 روز کاری
سفارش دهید سفارش دهید سفارش دهید تماس بگیرید

*پکیج اختصاصی به همراه طراحی ست کامل اوراق اداری و تعریف فونت سازمانی است

مطالب وبلاگ

فهرست