پربازدید
جدیدترین

آیا برای سایت خود به بازدید کننده  بیشتری احتیاج دارید ؟


  افزایش ترافیک سایت با شبکه های اجتماعی

  اولین دغدغه هر صاحب کسب و کار آنلاینی، افزایش ترافیک و بازدید سایت به شیوه های گوناگون است. چرا که بهبود بازدید سایت باعث افزایش رتبه و جایگاه میشود. بهبود جایگاه در میان رقبا در نهایت موجب افزایش درآمد کسب و کار خواهد شد. اهمیت شبکه های اجتماعی در افزایش ترافیک سایت در سال ۲۰۲۱ بیشتر از هر زمانی شده.

  تاثیر وبسایت بر تجارت آنلاین

  وب سایت یک شریان حیاتی برای تجارت های آنلاین محسوب میشود. اما جذب مخاطب با ترافیک به سایت یک چالش است. چرا افزایش ترافیک مهم است. پاسخ خیلی ساده است، مقایسه کسب و کار آنلاین خودتون رو با نسخه سنتی در نظربگیرید. چه عواملی باعث جذب افراد به مغازه ها یا کسب و کارهای سنتی می شود یا چه افرادی بعد از بازدید و پرسش، خرید میکنند؟ چه چیز باعث فروش و درآمد بیشتر یک کسب و کار نسبت به رقیبان میشود؟

  افزایش ترافیک سایت با شبکه های اجتماعی

  ابتدا لازم است با مفاهیم پایه ای افزایش ترافیک سایت آشنا باشیم. سپس به بررسی نقش شبکه های اجتماعی در افزایش ترافیک سایت خواهیم پرداخت. در نهایت چند پیشنهاد اختصاصی با توجه به تجربیات تیم کلیک اول در این زمینه ارائه شده است. کسب بازدید (ترافیک) سایت به چه معناست.

  ترافیک سایت چیست؟

  تصور کنید صاحب یک فروشگاه فیزیکی در یکی از خیابان های پر رفت و آمد هستید. هرروزه آدم های زیادی از خیابانی که شما در آن حضور دارید عبور میکنند. اما آیا همه این افراد از فروشگاه شما هم دیدن میکنند. به طور خلاصه، منظور از ترافیک سایت افرادی هستند که به فروشگاه ما توجه میکنند. اما آیا همه افراد وارد مغازه شده و خرید میکنند.

  انواع ترافیک سایت

  آیا همه کسانی که تابلو کسب و کارتان میبینند مشتری شما هستند. آیا همه کسانی که وارد محیط مغازه میشوند مشتری هستند. برای جذب مشتریان در یک فروشگاه سنتی از چه روش هایی استفاده میکنیم.

  افزایش ترافیک سایت با شبکه های اجتماعی

  در روش سنتی تلاش میکنیم که با ابزارهای مختلف (انتخاب محیط متناسب کسب و کار، تابلو متناسب و …) افراد بیشتری را جذب کنیم تا وارد محیط مورد نظرمون بشن. منظور از ترافیک سایت تعداد افرادی است که وارد محیط وب سایت ما میشوند. البته تمامی افرادی که وارد محیط میشوند، مشتری و مخاطب مورد نظر ما نیستند که ترافیک بی هدف محسوب میشوند.

  منظور از ترافیک هدفمند چیست؟

  افراد زیادی به واسطه مشاهده تابلو، تبلیغات محیطی و غیره احتمالا وارد محیط کسب و کار ما میشوند. اما آیا تمامی افراد، مشتری ما نیز هستند؟ مسلما خیر. همیشه حضور زیاد افراد به معنی فروش بیشتر نیست. هرچند که حضور بیشتر آنها بی ارتباط با میزان درآمد ما نیست. به طور خلاصه، منظور از ترافیک هدفمند، ترغیب مشتریان بالقوه به محیط کاری ماست نه تنها بازدیدکننده.

  نوشتهٔ پیشین
  تجارت الکترونیک چیست؟
  نوشتهٔ بعدی
  چگونه برنامه نویس شویم؟

  پست های مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست