با ما تو صفحه اول گوگل بیشترین فروش رو داشته باش


  زمان مطالعه: 5 دقیقه

  اهمیت طراحی وب سایت برای رستوران ها

  اهمیت طراحی وب سایت برای رستوران ها

  سلام به همراهان همیشگی هاسکووب ، در این مقاله با شما هستیم تا از اهمیت طراحی وب سایت برای رستوران ها نکاتی را با شما درمیان بگذاریم…

  وقتی از پختن غذا خسته می‌شوید قطعاً به این فکر می‌کنید که غذا را از بیرون تهیه کنید. اولین حرکت شما چیست؟

  این است که به سراغ گوشی تلفن همراه خود می‌روید و به‌دنبال رستورانی که در نزدیکی شماست در محیط اینترنت می‌گردید. قطعاً چیزی که برای شما اهمیت دارد این است که:

  منوی آن رستوران را مطالعه کنید، گزینه‌های بیرون‌بر و تحویل آن را مورد بررسی قرار بدهید و درنهایت ثبت سفارش کنید.

  باید به شما بگویم اگر صاحب رستوران هستید و وب‌سایتی برای رستوران خود ندارید مطمئن باشید که بسیاری از مشتریان بالقوه شما درنهایت به‌دنبال رستورانی می‌گردند که وب‌سایتی داشته باشد.

  اما چرا؟ طراحی وب سایت برای رستوران ها

  دلایل اهمیت طراحی وب سایت ها برای رستوران ها

  وب سایت خانه اصلی یک رستوران به صورت آنلاین است. در واقع  مکانی است که مشتریان از قبل می‌دانند وقتی اطلاعاتی درباره شما می‌خواهند بهتر است ابتدا آن را بررسی کنند. سایت  اصلی‌ترین راه برای جذب مشتریان جدید است.

  داشتن یک سایت رستوران مزایای غیر قابل انکاری دارد.

  به رستوران شما اعتبار می بخشد

  برای هر نوع کسب‌وکاری، بسیاری از مصرف‌کنندگان یک وب‌سایت را به‌عنوان نشانه روشنی از  قابل اعتماد بودن آن کسب‌وکار می‌بینند.

  یک  وب سایت حرفه ای اطلاعات دقیقی از شما به مشتریانتان نشان می دهد، که باعث می شود تا چهره کسب و کارتان معتبر دیده شود.

  آیکون طراحی سایتبا طراحی یک سایت حرفه ای فروشت رو بالا ببر.برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

  پیدا کردن رستوران شما را آسان تر می کند

  هنگامی که شخصی گرسنه از خواب بیدار می شود و در تلفن یا لپ تاپ خود عبارت “صبحانه نزدیک من” را تایپ می کند، فقط نتایجی را می بیند که حضور آنلاین دارند. 

  داشتن یک وب‌سایت همچنان نقش مهمی در اینکه مشتریان به راحتی می‌توانند شما را آنلاین پیدا کنند، دارد.

  اینکه کدام کسب‌وکارها و وب‌سایت‌ها باید در صفحه اول در جستجو نشان داده شوند، اعتبار وب‌سایت شما است. یکی از مواردی که الگوریتم‌های Google در نظر می‌گیرند.

  اگر اصلاً وب‌سایتی برای رستوران خود ندارید، راهی برای ایجاد رقابت ندارید.

  وقتی افرادی که غذای شما را دوست دارند هنگام پیشنهاد دادن  شما به دوستانشان چیزی برای پیوند دادن ندارند، فرصت های تبلیغاتی آنلاین را از دست خواهید داد. 

  منوی شما همیشه دردسترس همه می باشد

  مردم قبل از اینکه یک رستوران خاص را انتخاب کنند، می خواهند بدانند که منوی غذایی آن رستوران چیست؟

  چه گزینه های غذایی خاصی را سر میز می آورید؟ هنگامی که منوی شما به صورت آنلاین است، به مشتریان بالقوه این امکان را می دهید که گزینه های خود را بررسی کنند و تصمیم بگیرند که چه چیزی خوب به نظر می رسد. 

  در دسترس قرار دادن منوی خود به صورت آنلاین برای همه مفید است، اما به ویژه برای مشتریان بالقوه ای که حساسیت غذایی دارند و یا در انتخاب غذا حساس هستند بسیار مهم تر است. به عنوان مثال، شخصی که نمی تواند مرغ بخورد، باید قبل از اینکه به رستوران شما بیاید، بداند که آیا چیزی در منو وجود دارد که موردعلاقه او باشد.

  نکته حرفه ای: منوی خود را با هر فرمتی که بارگذاری می کنید، مطمئن شوید که در موبایل به خوبی کار می کند ! بسیاری از مردم در حین حرکت تصمیم می گیرند که کجا غذا بخورند. آن‌ها می‌خواهند وقتی در راه بازگشت از محل کار به خانه یا اتمام کارهایشان گرسنه هستند، ببینند در این نزدیکی چه رستوران هایی وجود دارد. برای این مشتریان، دیدن گزینه‌های منو در تلفن‌هایشان می‌تواند عاملی تعیین‌کننده در تصمیم‌گیری آن‌ها در مورد سفارش از  شما یا رفتن به رستورانی دیگر باشد.

  می توانید تصاویر غذاهای خود را به اشتراک بگذارید

  غذا برای حواس ما جذابیت بیشتری دارد تا چشایی. در حالی که نمی‌توانید از وب‌سایت خود برای جذب ذائقه مردم از طریق بوهای خوش‌مزه آشپزی خود استفاده کنید، می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که غذاهایتان چقدر لذیذ به نظر می‌رسند. از رسانه بصری سایت برای نشان دادن خوش طعم ترین خوراکی ها و پیش غذاها استفاده کنید. 

  زمانی که مردم بتوانند نگاهی اجمالی به ظاهر آن داشته باشند، غذایی که به نظر خوب می رسد می تواند کاملا غیرقابل مقاومت شود. به علاوه تصاویر اصلی از غذای شما راه خوبی برای تقویت تجربه وب سایت است. آنها تجربه برندی که مردم از وب سایت شما به دست می آورند به یاد ماندنی تر می کنند و مکان های بیشتری را برای بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو در اختیار شما قرار می دهند .

  طراحی وب سایت برای رستوران ها

  اطلاعات ساعت کاری رستوران

  آیا تا به حال به رستورانی  رفته اید که مشتاقانه منتظر آن بودید و آن را بسته ببینید؟ احتمالاً در آن زمان گرسنه بودید و مجبور بودید با عجله یک گزینه جایگزین پیدا کنید ، نه یک تجربه لذت بخش…

  شما نمی خواهید مشتریانتان را ناامید کنید. سایت بهترین راه برای به روز نگه داشتن اطلاعات مربوط به ساعات کاری و نوع خدماتی است که در یک مکان مرکزی ارائه می دهید. 

  اگر سالن غذاخوری به دلایل مختلفی چون تعمیرات و یا هر علت دیگری در دسترس نیست و مشتریان باید سفارشی آنلاین برای تحویل گرفتن بدهند و یا می‌خواهید دستورالعمل‌های واضحی را ارائه دهید که بدانند به کجا مراجعه کنند. اگر در برنامه‌ای متفاوت از حد معمول باز هستید با آنها به راحتی به اشتراک بگذارید.

  تمامی این موارد را می توانید به راحتی در سایت با مشتریان خود درمیان بگذارید…

  می توانید نظرات مشتریان را فعال و برجسته کنید

  بسیاری از رستوران‌ها دوست دارند ادعا کنند که بهترین غذا را در شهر خود ارائه می‌دهند، اما بیشتر مشتریان می‌توانند مستقیماً این ادعاها را ببینند ، اگر سایت شما توسط نظرات مشتریان پشتیبانی شده باشند.

  اگر اجازه نظرات مشتریان را در وب سایت خود بدهید و افراد پشت سر هم صحبت کنند که غذاهای شما چقدر خوشمزه هستند، وقتی بازدید کننده وب سایت شما را  می بیند  به آن توجه می کند. 

  نظرات مثبت برای رستوران ها قدرتمند هستند. آنها یکی از بهترین ابزارهایی هستند که باید به مردم ثابت کنید که ارزش امتحان کردن را دارید. اولین قدم برای دریافت نظرات خوب، تهیه غذاهای شگفت انگیز است . احتمالاً، شما قبلاً آن بخش را تکمیل کرده اید. گام بعدی این است که مشتریان بتوانند نظرات خود را در مورد غذای شما در وب سایت زیبای شما به اشتراک بگذارند.

  هنگامی که از مشتریان راضی استقبال کردید، می توانید کلمات آنها را در وب سایت خود برجسته کنید، در جاییکه مشتریان جدیدی که علاقه مند به امتحان کردن شما هستند می توانند آنها را ببینند. شنیدن اینکه مشتریان دیگر چقدر غذاهای شما را دوست دارند، به هر کسی که در تردید است کمک می‌کند تا آن را سفارش دهد. 

  جمع بندی

  در بهترین زمان ها هم، مدیریت موفقیت آمیز یک رستوران سخت است. یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید در حال حاضر برای پیشرفت رستورانتان انجام دهید این است که  یک وب سایت با ظاهری زیبا ، مفید و جذاب داشته باشید. اگر طراحی وب سایت رستوران ترسناک به نظر می رسد، با ما در هاسکووب ارتباط بگیرید تا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  قبلی
  چند ایده پول ساز کسب و کارهای آنلاین 2024
  بعدی
  آنلاین سازی کسب و کار در گیلان
  پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست